Kryesore

Ekonomisti më i angazhuar: Bashkimi i Prodhuesve Evropianë vlerëson presidentin e UET, Adrian Civici


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:45 - 06/12/18 |
mapo.al

Personalitete të institucioneve publike, akademikë, përfaqësues të ambasadave dhe organizatave të huaja brenda vendit, gazetarë ekonomike, si dhe sipërmarrrës nga sektorë të ndryshëm të prodhimit vendas, janë mbledhur sot në natën gala të 2-vjetorit të themelimit të Bashkimit të Prodhuesve Shqiptarë.

Gjatë kësaj ceremonie u vlerësua edhe presidenti i Universitetit Europian të Tiranës, Adrian Civici.
Në praninë e ministres së Sipërmarrjes, Sonila Qato, ai mori çmimin: “Akademiku dhe ekonomisti më i angazhuar me biznesin dhe sipërmarrjen”.


Para dy ditësh, UET nënshkroi edhe një marrëveshje bashkëpunimi me Bashkimin e Prodhuesve Shqiptarë.
1
Etiketa: , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas