EKSKLUZIVE/ MAPO siguron videon nga tritoli në makinë te Ura e Selitës

MAPO siguron videon ekskluzive nga atentati me tritol ndaj një automjeti te Ura e Selitës, në zonën e quajtur si Nisharaku. Shpërthimi ka qenë mjaft i fuqishëm dhe ka tronditur të gjithë zonën përreth. Siç duket edhe nga pamjet që sjell MAPO, eksplozivi është vendosur në anën e djathtë të automjetit tip “Benz A Class” … Continue reading EKSKLUZIVE/ MAPO siguron videon nga tritoli në makinë te Ura e Selitës