Aktualitet

Ekskluzive/ Momenti i vrasjes së Bujar Çelës, vëllai i Talo Çelës








Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:00 - 18/09/20 |
mapo.al

Mapo siguron pamje ekskluzive nga ekzekutimi i djeshëm me armë zjarri i Bujar Çelës në Elbasan.


Viktima është vëllai i të shumëkërkuarit për grabitjen e Rinasit  dhe vrasjen e dy vëllezërve Haxhija në Durrës, Talo Çela.


Bujar Çela punonte si taksist ilegal në rrethinat e qytetit të Elbasanit, ndërsa nuk njihej për policinë, pasi nuk kishte asnjë precedent penal.


Vrasja e tij dyshohet se ka lidhje me krimet e të vëllait dhe se është një mesazh për këtë të fundit, i cili ndodhet në arrati. Bujar Çela u ekzekutua mëngjesin e së enjtes nga dy persona teksa futej në lokal për të pirë kafe.


Lexo edhe:


Detaje/ Si u ekzekutua vëllai i Talo Çelës teksa futej në lokal


Etiketa: , , ,

Pas