Aktualitet

Ekskluzive – Ja ku do ta shohim programin ” E Ardhmja është Vajzë” këtë sezon. Autorja Çausholli e konfirmon


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:49 - 30/09/21 |
mapo.al

Televizionit Abc i iken emisioni me i shikuar i sezonit te kaluar “ E ardhmja eshte vajze”.


Kete e konfirmon autorja Ermira Çausholli nepermjet nje fotoje qe ka postuar ne rrjetet e saj sociale.


Çausholli shfaqet ne oborrin e televizionit “Klan” dhe shkruan: “Ne Klan si ne shtepi” Pra mesa kuptojme programin aq te dashur per grate dhe vajzat do ta shohim kete sezon ne Klan.Me heret Ermira na ka treguar qe kete sezon prpgrami do te kete edhe rubrika te reja dhe pasurim te kontentit.
Duke i uruar suksese autores Ermira Çausholli, na mbetet te presim ne vijim per te mesuar diten kur do te nise “E ardhmja eshte vajze” 

11Pas