Arkiva 2

Ekzekutimi mafioz i Everest Çakës, merret nën hetim policia e Elbasanit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:59 - 22/05/21 |
mapo.al

Policia e Elbasan është vënë nën hetim nga drejtoria Standardeve Profesionale dhe SHÇBA në lidhje me vrasjen e Everest Cakës.


Mësohet se pas sinjalizimit në sallën operative për një ngjarje me armë, patrulla ka shkuar afër vendngjarjes, por jo tek vendi ku ndodhi krimi, duke sjellë kështu vonesë në reagim.


Nderkohë sipas analizimit të veprimeve të kryera është parë vonesë edhe në ngritjen e pikave të kontrollit duke u dhënë mundësi autorëve të largohen drejt një fshati të Kavajës ku dogjën edhe mjetin.1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas