Aktualitet

Elbasan, 31-vjeçari hidhet nga kati i katërt i pallatit, ndërron jetë rrugës për në spital

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:32 - 22/06/20 |
mapo.al

Një 31-vjeçar me iniciale U.Xh., është hedhur nga kati i katërt i pallatit të tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “Beqir Dardha”, në Elbasan dhe ende nuk dihen shkaqet që e çuan të riun drejt këtij veprimi.


Fatkeqësisht, ai ka ndërruar jetë gjatë rrugës për në spital.


Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas