Aktualitet

Elbasan/ Familjarët hyjnë në banesë, e gjejnë të varur të moshuarin
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:36 - 11/11/19 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Elbasanit.


Një 71-vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvarur. Policia njofton se kanë qenë familjarët e të moshuarit, që e kanë gjetur atë të varur, kur kanë hyrë në banesë.


Njoftimi i policisë:


Në lagjen “Shënkoll”, Elbasan, në banesën e tij është gjetur nga familjarët i vetëvarur shtetasi H.H., 71 vjeç. Nga këqyrja paraprake, nuk janë konstatuar shenja të tjera në trup përveç atyre të shkaktuar nga vetëvarja. Nga hetimet paraprake dyshohet se ky shtetas vuante nga depresioni. Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas