Aktualitet

Elbasan/ Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal, plagoset shoferi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:34 - 18/09/21 |
mapo.al

Një aksident me pasojë plagosjen e një shoferi ka ndodhur në aksin Librazhd-Elbasan.


Aksidenti ndodhi në Labinot-Fushë rreth orës 07:45. Mjeti ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka përfunduar në një kanal.


Aksidenti është favorizuar dhe nga reshjet e shiut. Mësohet se drejtuesi i automjetit ka marrë plagë të lehta dhe është jashtë rrezikut për jetën.Ndërkaq policia ka dokumentuar ngjarjen për të zbardhur shkaqet që sollën këtë aksident.
Më herët, një tjetër aksident i rëndë ndodhi në Divjakë. Një makinë doli nga rruga duke përfunduar në një kanal me ujë.Për pasojë, ndërroi jetë shoferi.

LEXO EDHE:

E rëndë në Divjakë – Makina bie në një kanal me ujë, ndërron jetë shoferi

1


Etiketa: , ,

Pas