Aktualitet

Elbasan-Mapo nesër: Blerja e votës sjell konflikt, 1 i vdekur dhe 4 të plagosur


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:39 - 21/04/21 |
mapo.al

Gazeta Mapo, në numrin e nesërm ka në fokus ngjarjen e rëndë në qytetin e Elbasanit.


Përplasje e rëndë në Elbasan, pasi u kapën njerëzit e Ballës duke blerë vota. 1 i vdekur dhe 4 të plagosur.


Numri dy i PS akuzon PD për angazhim paramilitarësh.

Gazment Bardhi: Taulant Balla, shkaktar dhe përgjegjës për ngjarjen tragjike.

1


Etiketa: , , ,

Pas