Kronika

Elbasan/ Punëtori bie nga vinçi dhe humb… këmbën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:39 - 21/11/18 |
mapo.al

Një 62-vjeçar, punëtor në Uzinën e Kurumit në Elbasan, ka rënë nga lartësia e një vinçi dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.


Policia e Elbasanit sqaron se, punëtori Naim Derstila, ka prerë njërën këmbë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së mërkurës. 62-vjeçari është dërguar me urgjencë në drejtim të Spitalit të Traumës në Tiranë.


Mësohet se ai ka rënë nga lartësia e një vinçi dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Policia e Elbasanit sqaron se, punëtori Naim Derstila ka prerë njërën këmbë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së mërkurës.I aksidentuar 62-vjeçar është dërguar me urgjencë në drejtim të Spitalit të Traumës në Tiranë.
1
Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas