Aktualitet

Elbasan/ Tentoi të vriste gruan me thikë, policia parandalon krimin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:28 - 21/10/19 |
ro ot

Një ngjarje e rëndë është parandaluar nga policia këtë mbrëmje. Sipas informacioneve paraprake, një çift në Elbasan janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe situata është përshkallëzuar, pasi burri ka tentuar të qëllojë me thikë bashkëshorten.


Mësohet se forcat e policisë kanë ndërhyre në kohë, duke shpëtuar gruan. Sipas raportimeve, bashkëshorti është shoqëruar në polici për veprime të metejshme hetimore. Motivet që çuan në konflikt mes çiftit janë ende të paqarta.


 
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas