Aktualitet

Elbasan/ Vodhën një automjet, arrestohet një nga autorët


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:57 - 09/05/19 |
mapo.al

Është arrestuar nga policia një nga autorët e vjedhjes së automjetit i cili ishte në pronësi të shtetasit E.Ll.


Burime për mediat bëjnë me dije se autorët e braktisën mjetin pak orë pasi e grabitën atë. Në pranga ka rënë shtetasi XH.M 25 vjeç, banues në Bradashesh, si dhe është shpallur në kërkim shtetasi J.T.


Xh.M akuzohet për veprat penale “Vjedhje” dhe “Drejtim mjeti pa leje drejtimi”.

Vijon…1
Etiketa: , , ,

Pas