Kryesore

Elektriçisti 28-vjeçar nga Shkodra humb jetën nga Covid-19








Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:46 - 03/08/20 |
mapo.al

Një 28-vjeçar nga Shkodra, i cili punonte elektriçist ka humbur jetën nga Covid-19.


Lajmi për vdekjen e të riut është konfirmuar nga Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike për rajonin e Shkodrës, me anë të një statusi publik.


“Virusi nuk njeh moshë, aq më tepër profesion… Padrejtësisht i mori jetën kolegut tonë, elektricistit 28-vjeçar, Anton Çuni. Me hidhërim të madh, të pikëlluar, i shprehim ngushëllime të sinqerta familjes, të afërme dhe miqve 😢 U prehtë në paqe🙏 –thuhet në njoftimin e OSHE Shkodër.




Etiketa: ,

Pas