Aktualitet

Elez Biberaj, Drejtori i Përgjithshëm i VOA

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:21 - 30/06/20 |
mapo.al

Elez Biberaj, gazetari me përvojë dhe që prej dekadash është drejtues i departamenteve të ndryshme tek Zëri i Amerikës, është emëruar sot Drejtor i Përgjithshëm.


Vendi i drejtorit ishte bosh, pasi u largua pak ditë më parë nga kjo detyrë zonja Amanda Bennett.


Biberaj është një njohës i mirë i medias dhe politikës.


Kjo detyrë, vjen si kulm në karrierën e tij profesionale.Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas