ShowBizz

Elita dhe Gjiko, prindër për të dytën herë?


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:42 - 15/08/20 |
mapo.al

Çifti i dashur për publikun, Elita dhe Gjiko po shijojnë pushimet bashkë me djalin e tyre Zërin.


Por një foto është bërë virale në rrjet, ku shfaqet Elita me barkun e rrumbullakosur.


Çifti ende nuk e ka konfirmuar lajmin.1Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas