ShowBizz

Elton John: Dy yjet e Hollivudit që për pak sa s’u rrahën për princeshë Diana


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:31 - 07/10/19 |
mapo.al

Këngëtari britanik Elton John ka treguar në librin e tij të papublikuar ende, një përplasje të dy aktorëve të njohur për shkak të mikeshës së tij të ndjerë, Princeshë Diana. Bëhet fjalë për Richard Gere dhe Sylvester Stallone.


Sipas “People”, Elton John është shprehur se Diana kishte shumë ndikim mbi meshkujt dhe në vazhdën e tyre ishin edhe aktorët në fjalë. Këngëtari 72-vjeçar ka shkruar  në librin “Me” se si në një festë Gere dhe Stallone për pak sa nuk u rrahën me grushte për Dianën, po të mos ishte për ndërhyjen në kohë të të ftuarve.


Diana ishte ndarë asokohe nga Princ Charles dhe Richard i kishte dhënë fund lidhjes me Cindy Crawford. Kësisoj, aktori po mundohej t’i afrohej gjithnjë e më shumë, ashtu sikurse edhe Stallone.

Lexo edhe :  Bluza e palarë e princeshë Dianës, në ankand për mijëra dollarë

3
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas