Aktualitet

Elvana apo Enca? Ja kush u pagua më shumë në filmat e Ermal Mamaqit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:18 - 11/01/20 |
mapo.al

Kasti i filmit më të ri “I Love Tropoja” nga Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në puntatën e fundit të “Shiko Kush LUAN” .


Nuk mund të anashkalohej lehtë edhe filmi i parë ”Dy gisht mjaltë” i Ermalit me aktore protagoniste këngëtaren Elvana Gjata.


Këtë herë Ermali u vendos në siklet nga pyetja se cilën nga dy protagositet, Elvanën në “Dy gisht mjaltë” apo Encën në “I Love Tropoja” ka paguar më shumë për pjesëmarrjen në film.


Ai vendosi të përgjigjej dhe të tregonte të vërtetën, edhe pse në vështirësi pasi përballë kishte Encën në studio, Ermali zbuloi se Elvana mori pagesë më të madhe, por vetëm për arsyen sepse ka patur më shumë skena xhirimi në filmin “2 gisht mjaltë”.
Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas