Aktualitet

Elvana Gjata do përfaqësojë një tjetër shtet në Eurosong? 

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:37 - 22/01/20 |
mapo.al

Ndonëse nuk mundi të fitonte Festivalin e 58 në RTSH, një lajm qarkullon në rrjetet sociale për Elvana Gjatën. Publiku vijoi të mos fshihte zhgënjimin pasi Arilena do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurosong, ndërsa zhurma në rrjetet sociale, duket se po na zbulon një plan të ri.


Dikush nga fanatikët e Eurovizion-it, ka ngritur tezën se Elvana Gjata do të përfaqësojë San Marino-n në maj, në Rotterdam.


<
>
komentet per Elvanen elvana gjata elvana-gjata elvanagjataaaa_55947351_586316511847405_5042564818973301482_n-e1553895559667-640x867 Elvana-Gjata elvana gjata elvana gjata1 Elvana Gjata

Duke qenë një shtet shumë i vogël San Marino shpesh merr artistë nga shtete të tjera për të përfaqësuar vendin në Eurovizion, dhe këtë vit në Twitter po lakohet shumë emri i Elvana Gjatës. Nuk dihet nëse ka një ftesë zyrtare për Elvanën, apo është gjithçka një thashethem e rrjeteve sociale.
Etiketa: , ,

Pas