ShowBizz

Elvana komente të koduara me Florin: Reagon Liberta Spahiu

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:27 - 24/05/18 |
mapo.al

Ata janë shumë të përfolur si për bashkëpunimet dhe për lidhjen e tyre të pakonfirmuar. E kemi fjalën për Elvana Gjatën dhe Florin.


Sipas të dhënave thuhet se karriera e Elvanës jashtë bëri që ajo të shkëputej nga Thredots dhe të gjitha aktivitetet e saj në Shqipëri.


Komentet e tyre të kodura në rrjetet sociale kanë bërë që të reagojë dhe Liberta Spahiu nëpërmjet nje videoje në insta story, ku ironizon femrat me buzët e bëra.


Ndër të tjera thotë: Edhe dhëmbët më kanë mbetur pa i bërë që të debutoj në skenë’. Me kë ta ketë vallë?


Kujtojmë që Elvana dhe Liberta ishin së fundmi të pranishme në festën e mirëseardhjes së djalit të Valdrin Sahitit dhe të pranishmit pohuan se vajzat për asnjë moment nuk kanë komunikuar me njëra-tjetrën.Mbetet për tu parë në vijim se çfarë ka ndodhur mes tyre.

 


Etiketa: , , , ,

Pas