ShowBizz

Emina Cunmulaj surprizon partnerin në 6 vjetorin e martesës: Si nisi gjithçka


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:39 - 21/06/21 |
mapo.al

Emina Cunmulaj dhe partneri i saj Sam Nazarian kanë festuar plot 6 vite martesë së bashku.


Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale modelja ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për të uruar babain e fëmijëve të saj.


‘Gjithçka filloi vetëm me ne të dy dhe në fund të fundit do të jemi vetëm ne të dy.

Gëzuar 6 vjetorin e martesës me shumë dashuri, kujtime të bukura, shumë mësime dhe për shumë momente që do të vijnë’- shkruan modelja krahas fotove me bashkëshortin.Kujtojmë se modelja është shtatzënë për herë të 3-të dhe familjes së tyre pritet ti shtohet një djalë.Përpos prindërve, mjaft të emocionuara janë dy vajzat që më në fund do të kenë një vëlla për ta përfshirë në lojërat e tyre.

16


Etiketa: , ,

Pas