Aktualitet

Eminem hap restorant në Detroit, shërben personalisht spageti për fansat


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:36 - 06/10/21 |
mapo.al

Eminem kohët e fundit hapi restorantin e tij të ri në Detroit, dhe fansat që e vizituan atë në fillim të këtij muaji patën një shans të shoqëroheshin dhe të bisedonin me reperin popullor ndërsa ai u jepte porositë e tyre.


Përpara restorantit, menjëherë pas hapjes, u formua një linjë e madhe fansash të cilët mezi prisnin të shfrytëzonin rastin për të biseduar dhe u gjendën me reperin ndërsa prisnin që porosia e tyre të ishte gati.


“Spageti i mamit është gati në Detroit, dilni për një shërbim!” shkroi Eminem në Twitter, duke ftuar fansat të vizitojnë një restorant në qytetin e tij të lindjes.Emri i restorantit “Spageti i mamit” është frymëzuar nga kënga e njohur e Eminem “Lose Yourself”.
Përveç spagetit, në këtë restorant do të jetë e mundur të blini bluza, kapele dhe rroba të tjera nga koleksioni i Eminem.80


Etiketa:

Pas