Aktualitet

“Emri është tregimi im”


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:47 - 30/03/21 |
mapo.al

Klubi i Interit ka prezantuar zyrtarisht logon e re, duke hequr dorë nga ajo e vjetra.

Risia është ndarë me tifozët përmes një postimi në faqen zyrtare të klubit, krahas së cilit shkruhet: Emri është tregimi im.


Në logo dallohen shkronjat I-M, që i referohen emrit me të cilën klubi njihet jashtë Italisë (Inter Milan).
Logoja e re, e porositur nga presidenti Zhang, do të shfaqet menjëherë në disa produkte zyrtare ndërsa duke nisur nga sezoni i ardhshëm, do të jetë në fanellat e lojtarëve.


Uniforma e parë me logon e re do përdoret në sfidën mes Interit dhe Kaljarit më 11 prill.


1


Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas