Kronika

Emri/ Gjendet pa ndjenja nga familjarët, dërgohet i vdekur në spital


               Publikuar në : 13:19 - 15/04/19 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në qytetin e Sarandës. Familjarët e kanë gjetur pa ndjenja dhe e kanë dërguar të vdekur në spital. Viktima është 32-vjeçari Sokol Ibrahimi. Mjekët i kanë dhënë ndihmën e parë, por ka qenë e pamundur të shpëtonte. Nga hetimet e para, shkak dyshohet të ketë qenë overdoza, por priten hetimet e plota për të dhënë versionin përfundimtar.Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas