Aktualitet

Emri/ Plagoset me thikë një i ri në Korçë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:15 - 24/06/19 |
ro ot

Një 24-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë mbrëmjen e së hënën në qytetin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur për shkak të një konflikti të çastit, ku dy persona kanë sulmuar të riun Armando Trimi.


I riu ka përfunduar në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia thotë se ka identifikuar autorët dhe është vënë në kerkim të tyre.

Etiketa: , ,

Pas