ShowBizz

Enca Haxhia, pjesë e komedisë së dytë të Ermal Mamaqit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:46 - 14/08/19 |
mapo.al

Ermal Mamaqi duket se ka mbledhur rreth vetes për filmin e tij të dytë komedi emra mjaft të njohur. Një ndër to është zbuluar se është këngëtarja Enca Haxhia, e cila numëron miliona shikime në platformën “You Tube” me këngët e saj.


“Xing.al” ka sjellë së fundmi disa foto nga xhirimet e porsanisura dhe në to shihet pikërisht Enca përkrah Ermalit. Risjellim në vëmendje se protagonistja kryesore e filmit është aktorja e njohur Arjola Demiri. Përsa i takon pjesës tjetër të kastit, pritet të dihet diçka më tepër në ditët në vijim.


<
>
auto_-640-0-5d53f52ad9bba1565785592 auto_-640-0-5d53f52a543141565785591 auto_-640-0-5d53f52951e7e1565785592

Lexo edhe:


“Gati për të thyer tjetër rekord”/ Ermal Mamaqi, me një film të dytëEtiketa: ,

Pas