ShowBizz

Enca Haxhia: Shtrati im akoma vetëm
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:33 - 23/05/20 |
mapo.al

Këngëtarja Enca Haxhia është një ndër emrat më të përfolura të showbizit, kryesisht për format e saj trupore.


Këto ditë Enca ka qenë aktive në realizimin e një seti fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ka ndarë me fansat.


 


 


 


View this post on Instagram

 

Zemren ma ke marre me vete 💞 @fashionnova @fashionnovacurve fashionnovapartner

A post shared by ENCA (@enca) on

E veshur me fustan të zi dhe me gjoksin që binte në sy, këngëtarja ka marrë vëmendjen e ndjeksave të cilët vërshuan në komente.

 

View this post on Instagram

 

Shtrati jem akoma vetem… ⌛️ #kumete Photo by the best @iljanstermolli

A post shared by ENCA (@enca) on

Por ajo që zgjoi kuriozitet ka qenë mbishkrimi që Enca ka zgjedhur për këtë fotografi. “Shtrati im akoma vetëm”, ka shkruar ajo.

 

 

View this post on Instagram

 

C’esht ky yll?! @fashionnova @fashionnovacurve fashionnovapartner

A post shared by ENCA (@enca) on

 

View this post on Instagram

 

Adela në Çropojë😍😂 #ilovetropoja 👛 @fashionnova @fashionnovacurve fashionnovapartner

A post shared by ENCA (@enca) on


Etiketa:

Pas