Aktualitet

Enca pranon publikisht lidhjen intime me një personazh të famshëm
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:17 - 23/03/20 |
mapo.al

Ndonëse është gjithmonë në qendër të mediave rozë, shumë pak dihet për jetën personale të Encës. Këngëtarja është kujdesur që të mos zbulojë shumë detaje lidhur me jetën e saj, sidomos kur bëhet fjalë për lidhjet e dashurisë.


Megjithatë, së fundmi këngëtarja ka zbuluar disa detaje.


Në një intervistë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram, Enca ka treguar për herë të parë se ka qenë e lidhur me një mashkull të showbiz-it shqiptar por pa i zbuluar emrin. “Ke pasur ndonjëherë të dashur të estradës”, e pyet një ndjekës këngëtaren dhe ajo ka thënë po.Image


Më pas ajo ka pranuar se ka bërë edhe seks me të.


“Me cilin mashkull të estradës do ëndërroje ta kishe një natë në shtrat”, e pyet një fans.

Lexo edhe :  Enca po kërkon të dashur në Instagram dhe ja si duhet të “aplikoni”

“Ëndrrat i kam bërë realitet me kohë” i ka kthyer këngëtarja dhe më pas shton se ka bërë seks me një mashkull të njohur.

ImageImage


Etiketa:

Pas