ShowBizz

Enca shfaqet ‘hot’ në postimin e fundit (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:42 - 13/05/20 |
mapo.al

Si gjithmonë shumë sexy.


Edhe kësaj here këngëtarja ka arritur të marrë vëmendjen e fansave dhe të mediave rozë me fotot e saj.


Enca i ka vënë ‘flakën’ Instagramit me fotot e fundit ku ka vënë në pah linjat e saj trupore.


 


See the source image

Zemrën ma ke marrë me vete”, ka shkruar përkrah fotove Enca.

 

 

View this post on Instagram

 

Zemren ma ke marre me vete 💞 @fashionnova @fashionnovacurve fashionnovapartner

A post shared by ENCA (@enca) on

Ajo ku ka pozuar e ‘nxehtë’ pranë detit, duke sjellë pamje nga xhirimet e videoklipit të ri, që do ta shoqëroj këngën e saj të re, që ende nuk ka treguar datën se kur do ta publikoj.

 

View this post on Instagram

 

Shume e nxeht – Alamet 💃🏼

A post shared by ENCA (@enca) on

 

View this post on Instagram

 

I kam icik lemsh floket , po s’besoj qe bezdiseni 😜💗💋 @fashionnova @fashionnovacurve fashionnovapartner

A post shared by ENCA (@enca) on


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas