Aktualitet

Enca “tërbon” fansat me pozat seksi (FOTO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:43 - 13/09/19 |
mapo.al

Pas një vere të mbushur me koncerte dhe projekte të reja muzikore, këngëtarja Enca Haxhia ka nisur pushimet. Prej disa ditësh ajo ndodhet në Turqi, së bashku me familjen.

Në profilin e saj në “Instagram,”, Enca ka publikuar foto “zjarr”. Madje ajo ka zbuluar se këto pushime po i përdor për të marrë energji për pjesën tjetër të vitit.

“Bisha po përgatitet për një super vit”, shkruan Enca në fotot e saj.
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas