Aktualitet

Enca thyen heshtjen pas vdekjes e të atit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:12 - 27/02/20 |
mapo.al

Pasi babai i saj humbi jetën, Enca Haxhia nuk  kishte bërë asnjë lloj reagimi nga dhimbja e madhe që e kishte pushtuar.


Ditën e sotme sotme ajo ka mbledhur forcat dhe ka falenderuar të gjithë ata që e kanë ngushëlluar dhe i kanë qëndruar pranë. Gjithashtu ajo shprehet se e ka shumë të vështirë të flasë në “Instagram” për këto gjëra që i ka kaq afër zemrës.“Falenderime nga zemra për të gjithë miqtë, kolegët dhe dashamirësit që na kanë dhënë forcë dhe dashuri me mesazhet e tyre në këto momente të vështira. Siç e keni kuptuar e kam shumë të vështirë të flas në Instagram për gjëra që i kam kaq afër zemrës, ndaj po e lë me kaq…”, shkruan Enca në llogarinë e saj.


Sokol Haxhia u nda nga jeta në moshë të re nga një sëmundje e rëndë.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas