ShowBizz

Enca tregon që është single (FOTO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:30 - 09/05/20 |
mapo.al

Edhe pse qeveria ka ndaluar qarkullimin dhe aq më tepër daljet dhe shijimin e plazhit, disa nga VIP-at nuk dinë të ndalen.


 


Ndër ta është dhe këngëtarja Enca Haxhia e cila me fotot e fundit i ka vënë “flakën” rrjeteve sociale. 


 


 

View this post on Instagram

 

Shume e nxeht – Alamet 💃🏼

A post shared by ENCA (@enca) on

Këngëtarja shfaqet në plazh e veshur me bikini duke treguar dhe linjat e saj. Enca po ashtu ka bërë të ditur që është single. Këtë e ka treguar në shkrimin përkrah fotos duke shkruajtur: “E re, e egër, e lirë dhe single”.

 

View this post on Instagram

 

Young, wild & free 💞 (&single😂) @fashionnova @fashionnovacurve fashionnovapartner

A post shared by ENCA (@enca) on


Nuk kanë munguar as komentet nga adhuruesit e muzikës së saj të cilët e suportojnë në çdo hapë që ajo bën.

See the source image

See the source image

See the source image


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas