ShowBizz

Ende bashkë/ Seven bën veprimin e bukur për Kejvinën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:05 - 02/06/20 |
mapo.al

Ditë më parë në mediat rozë po qarkullonin zëra se marrëdhënia mes Seven Saraçit dhe Kejvina Kthellës nuk ishte më si më parë.


Deri sot nuk kishte ndonjë deklaratë të dyshes lidhur me këtë lajm, por me anë të një postimi të bërë mbrëmjen e kaluar nga këngëtari vërtetojmë se këto zëra nuk ishin të vërtetë.


Modelja sot feston ditëlindjen dhe ka marrë shumë urime nga figura publike si Tayna, Oriola Marashi dhe nga fansat e saj. Në mesin e urimeve që ka pranuar ishte edhe ai i Sevenit.


 


 

View this post on Instagram

 

@prettylittlething 💚

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

 

 

Këngëtari ka ndarë një imazh me modelen teksa i bashkëngjit shkrimin: Urime ditëlindja Kejvina Kthella.

 

 

 

View this post on Instagram

 

Une kur me thon esht gati grosha 😋🍽

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas