Aktualitet

Ende s’keni rezervuar biletën për koncertin e Ermal Metës në Tiranë? Ja linku


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:30 - 03/09/21 |
mapo.al

Data 17 shtator po afron, ku këngëtari me origjinë shqiptare Ermal Meta do të mbajë një koncert në stadiumin “Air Albania” në Tiranë.


Ermal Meta, i cili jeton dhe ushtron veprimtarinë e tij artistike në Itali, rikthehet pas tri vitesh në turin e tij të ri muzikor në Tiranë, ku dhe do të mbajë një koncert në Stadiumin Air Albania.


Ky do jetë koncerti i parë që organizohet në stadiumin e ri në kryeqytet.Biletat janë pa pagesë. Respektohen të gjitha rregulloret anti-covid, dhe do të mbahet në 30% të kapacitetit. Organizohet nga Ambasada Italiane në bashkëpunim me Bashkinë Tiranë dhe FSHF.
Nëse ende nuk keni rezervuar vendin tuaj për të ndjekur koncertin, keni ende kohë. Klikoni në linkun më poshtë për të rezervuar biletën tuaj: https://bileta.t-ticket.al/biglietteria/listaEventiPub.do1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas