Aktualitet

Ish-deputeti Hasa: Ja si mashtron Rama për 18 mijë të vdekurit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:11 - 28/04/20 |
mapo.al

Ish-deputeti i PD-së Endri Hasa, ka publikuar një video se si kryeministri Edi Rama mashtron qytetarët për 18 mijë të vdekurit nga koronavirusi.Postimi i Endri Hasës


Dëgjojeni kllounin se si mashtron dhe sdi cfarë flet. Konfuzion dhe hatanë e ka bërë ai në trurin e tij të mbrapshtë duke predikuar se si do mbusheshin rrugët me 18.000 të vdekur nga mortja e shekullit.
Kllouni ti lërë shfaqet, të shtojë testimet dhe të lejojë menjëherë fillimin masiv të testimit të antitrupave për kuptuar më qartë gjendjen që të fillojë të çlirohen njerëzit nga mbylljet dhe hapjet e karantinës me Facebook.
1


Etiketa: , ,

Pas