Aktualitet

Endrit Braimllari: 106 ditë kanë mbetur për të kthyer shpresën në vend
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:13 - 09/01/21 |
mapo.al

Sekretari i përgjithshëm dhe ish-deputeti i LSI-së Endrit Braimllari ka zhvilluar një takim me banorët në Maliq, për të cilët thotë se janë entuziastë për ndryshimin e madh.Sipas tij, edhe 106 ditë kanë mbetur për të kthyer shpresën në vend.


“Në Maliq banorët janë entuziastë për ndryshimin e madh.
Të lodhur nga një politikë e vjetër klienteliste e pa shpresë e Rilindjes e cila largoi të rinjtë dhe varfëroi vendin.
Edhe 106 ditë kanë mbetur për të kthyer shpresën në vend, për të hapur vende të reja pune për të rinjtë, për të bërë Maliqin shtëpinë tonë. #Shqipëria_Shtëpia_Juaj🇦🇱”, shkruan Braimllari.


1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas