ShowBizz

Eni Koçi flet për raportin me Gencin: Nëse ka xhelozi nuk ka qetësi

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:39 - 21/06/20 |
mapo.al

Këngëtarja shqiptare Eni Koçi për më shumë se dy vite është fejuar me reperin kosovar, Genc Prelvukaj.Gjithmonë janë komentuar në median rozë për marrëdhenien e shëndoshë që kanë me njëri tjetrin. Dhe ka qenë Eni ajo që sërish e ka rikonfrimuar që ata shkojnë shumë mirë, pasi mes tyre qendron besimi i fortë.Koçi u ka dhënë mundësinë fansave që ta pyesin në Instastory nëpërmjet opsionit pyetje-përgjigje.Një nga pyetjet ishte nëse ajo bëhet xheloze për Gencin.


Nuk kemi aspak probleme xhelozie me njëri-tjetrin. Themelet më të forta të një marrëdhënie të shëndetshme fillojnë me besimin. Nëse fillojnë dyshimet dhe xhelozet marrëdhënia fillon lëkundet dhe s’ka qetësi”, ka thënë ajo.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas