ShowBizz

Eni u shfaq në krahët e një tjetri, Genci bën reagimin e fortë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:55 - 05/10/19 |
mapo.al

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një nga çiftet më të komentuara, të cilët u fejuan disa muaj më parë pas një super propozimi të reperit. Së fundmi, Eni ka habitur me një foto në Instagram, ku shihet në krahët e një mashkulli tjetër.
Kjo foto ka marrë shumë komente, ku nuk ka munguar as reagimi i Genc Prelvukajt, i cili i ka komentuar dy emoji të inatosur Enit në këtë foto.


 

Mirëpo, këngëtarja ia ka kthyer reperit komentin duke i thënë “Dashuri”. Mesa duket fotoja është bërë në kuadër të projektit të ri muzikor të Enit që quhet “Sekreti”.

Më pas, këngëtarja ka publikuar një video të Gencit që i bie fyellit, ndërsa ndodhen në shtëpi. “My baby”, ka shkruar Eni përbri kësaj video për partnerin.


Etiketa: , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas