ShowBizz

Era Istefi provokon para makinës luksoze (Foto)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:00 - 04/08/20 |
mapo.al

Era Istrefi është një nga këngëtaret e pakta shqiptare që po arrin dhe famë ndërkombëtare.


Kohët e fundit ajo po qëndron në Kosovë.


Bukuroshja pozoi para dhe brenda një veture që dukej shumë luksoze.


Por, vëmendjen më të madhe e kanë marrë të pasmet e saj bombastike, që Era i shfaqi nën getat që ngjanin si lëkura e leopardit.


Vërtetë, këngëtarja duket shumë joshëse.

 

View this post on Instagram

 

She gon pull up in double R’s you can see the stars

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on


Etiketa: , ,

Pas