ShowBizz

Era Istrefi apo Silva Gunbardhi? “Betejë” për 1 miliardë klikime

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:13 - 19/09/19 |
mapo.al

Dy këngë në tregun muzikor shqiptar, janë shumë pranë 1 miliardë klikimeve në “You Tube”. E publikuar në janar të vitit 2013, “Të ka lali shpirt”, e cila këndohet nga Silva Gunbardhi, Mandi dhe Dafi, numëron mbi 500 milionë klikime. Ndërsa kënga “Bon Bon” e Era Istrefit, numëron më shumë se 600 milionë klikime.


Të dyja projektet muzikore i kanë kaluar kufijtë shqiptarë. Por, tashmë ngelet për t’u parë se cila artiste do të fitojë e para betejën e klikimeve.

Etiketa: ,

Pas