ShowBizz

Era Istrefi dhe këngëtari britanik qartësojnë marrëdhënien e tyre

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:09 - 25/05/20 |
mapo.al

Era Istrefi dhe këngëtari i njohur britanik Julian Perretta janë përfolur gjithmonë për një lidhje. Shkak për këtë është bërë afërsia mes tyre, fotot në rrjetet sociale dhe mënyra si shprehen për njëri-tjetrin publikisht.Por a janë vërtet në një lidhje Era dhe Julian?


Ditën e djeshme, i pyetur nga fansat, Julian ka qartësuar se Erën e ka thjesht mikeshë shumë të mirë.


“Era është mikja ime më e mirë dhe e dua shumë. Kemi kaluar shumë bashkë, kemi udhëtuar bashkë, kemi jetuar bashkë dhe s’mund të ishim më të afërt se kaq. Ajo është bota për mua”, -është shprehur Julian.

Ndërsa Era ka reaguar sot me një postim në Story, ku duke iu referuar Jualian-it, ka shkruar se i mungon shoku i saj i ngushtë.

Me pak fjalë, të dy kanë bërë të qartë se janë vetëm miq.


Etiketa: ,

Pas