ShowBizz

Era Istrefi në lidhje me producentin e këngës së botërorit?

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:55 - 26/06/18 |
mapo.al

Era Istrefi është në kulmin e karrierës muzikore në rrafshin ndërkombëtar.


Këngëtarja po shijon sukseset me këngën e fundit për kampionatin botëror, ku kishte sjell këngën “Live it Up”, ku bashkëpunoi me Nicki Jam dhe Will Smithin.


Pas këtij hiti botëror, bukuroshja është duke punuar në klipin e këngës së re të titulluar “Prisoner”, të cilin do ta publikon shumë shpejt.


Por, së fundi kanë filluar të qarkullojnë informacione se biondina është në lidhje dashurie me producentin e këngës ‘Live it up’, Diplo.


E gjithë kjo pasi që në pothuajse çdo postim të Erës në rrjetet sociale, producenti e shoqëron me “emoji” në formë zemre si dhe e pyet se kur do të kthehet.

Kjo gjë ka bërë fansat të mendojnë se mes producentit dhe këngëtares po ndodh diçka,por ende nuk është konfirmuar një gjë e tillë nga asnjëri nga të dy artistët.

Ndryshe, kënga e botërorit është shikuar mbi 55 milionë herë në YouTube.

 


Etiketa: , , ,

Pas