Aktualitet

Erë dhe shi në gjithë vendin, parashikimi i motit për sot

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:00 - 11/09/19 |
mapo.al

Moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura  të pasuara nga rreshje shiu dhe stuhi në zonën perëndimore dhe zonën qëndroreErdo të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale 8-10 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5  metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie në mesditë.


Temperaturat min dhe max: 


Zonat  malore   15/26°


Zonat e  ulëta    18/31°C


Zonat  bregdetare  22/29°C


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas