ShowBizz

Erik Lloshi martohet, ish e dashura e tij bëhet nënë (FOTO)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 18:58 - 18/08/19 |
mapo.al

Ndërkohë që ditën e djeshme është zhvilluar dasma e nuses, sot në mbrëmje zhvillohet dasma e dhëndrit, këngëtarit Erik Lloshi.

Mirëpo lajme të reja vijnë edhe nga ish e dashura e tij, lidhje e cila nuk mbeti pa u bërë publike dhe e komentuar në media.

“Prive.al” bën të ditur se Jola ka kurorëzuar dashurinë dhe është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka postuar një foto me bebin e saj në ‘Instagram’ dhe shkruan se ai është gjithçka për të.


Etiketa: , ,

Pas