ShowBizz

Erik Lloshi tregon anën e keqe të Anxhela Peristerit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:21 - 16/09/19 |
mapo.al

Këngëtari Erik Lloshi ka folur sërish për mikeshën dhe kolegen e tij Anxhela Peristeri, duke marrë shtysë nga thashethemet se raporti i tyre shoqëror ka pësuar krisje. Ai sqaroi njëherë  mirë në “Rreze Dielli” se midis tyre ekziston një marrëdhënie shumë e fortë miqësie, pasi e cilëson si një njeri shumë të mirë. Mirëpo, Eriku nuk ngurroi të tregojë një anë të keqe të sajën.


“Është shumë e mirë, është si zemër, nuk e di çfarë të them, por thjesht që ka një problem që nevrikoset shumë shpejt. Dhe po u nevrikos, Anxhela i thyen të tëra. Është shumë strikte në gjërat që kërkon dhe e kap ankthi shumë, qoftë për oraret. Vetë është gjithmonë gjysmë ore para. I thoja në fillim, kur erdhi nga Greqia, se duhet të qetësohej se jemi në Shqipëri, ku nuk ka orare”- u shpreh Eriku.

Etiketa: ,

Pas