Politika

Eriol Braimllari: Drejtësia e reformuar, të ngrihet në integritetin e synuar te ligjet e 2016-ësBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:36 - 17/10/20 |
mapo.al

Funksionari i LSI-së për marrëdheniet me jashtë, Eriol Braimllari deklaron se SPAK është në provë dhe se institucionet e drejtësisë së reformuar duhet të ngrihen në nivelin e integritetit të synuar në ligjet e miratuara në 2016.


Nga Eriol Braimllari


SPAK është në provë. Institucionet e drejtësisë së reformuar duhet të ngrihen në nivelin e integritetit të synuar në ligjet e miratuara në 2016.Asnjë interes personal nuk duhet të mbajë peng vendosjen në vend të drejtësisë kundër Rilindjes që mundin, djersën dhe pasurinë e popullit po ja fal klientëve të saj.


Çdo qindarkë që shpërdorohet sot dobëson, varfëron dhe shpopullon Shqipërinë, ndaj edhe përgjegjësia është personale për këdo.Etiketa: , ,

Pas