Erion Braçe propozon mbylljen e vendit: Më keq se sot s’kemi qenë asnjëherë në këto 9 muaj

Zv/kryeministri Erion Braçe ideon një tjetër karantinë për të gjithë vendin, pasi siç shprehet ai situata është kritike dhe më e keqe se asnjëherë në këto 9 muaj pandemie.  Përmes një statusi në rrjetet sociale, Braçe propozon të kufizohen daljet nga shtëpia, prezenca në kafe, lokale, restorante dhe Qendra Tregtare. “Kështu mbron edhe familjen, prindërit, … Continue reading Erion Braçe propozon mbylljen e vendit: Më keq se sot s’kemi qenë asnjëherë në këto 9 muaj