Aktualitet

Erion Isai, në pritje për t’u bërë baba për të dytën herë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:41 - 22/03/20 |
mapo.al

Aktori Erion Isai ka bërë të ditur sot se do të bëhet baba për herë të dytë. Gjatë një komunikimi live, në emsionin e drejtuar nga Ardit Gjebrea  ‘E diela shqiptare’ , ai ndau lajmin e ëmbël se do bëhej baba.Në këtë komunikim live ishin dhe tre figura të njohura në ekranet shqiptare si , Klaudia Pepa, Enkel Demi dhe Rozana Radi, të cilët pasi e uruan aktori nisën të bënin humor duke i thënë se lajmi ka ardhur në kohë izolimi.


Por Erioni i siguroj që lajmin e ëmbël e kishin mësuar më para se të vinte kjo situatë.Kryebashkiaku i Kolonjës ka dhe një vajzë, por ai nuk e zbuloj nëse do i sillte vëlla apo motër.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas