Aktualitet

Erisa Xhixho: LSI, Njësia 2 voton bindshëm fitoren e 25 Prillit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:00 - 21/11/20 |
mapo.al

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho ka publikuar pamje nga qytetarët që presin në radhë për të votuar për drejtuesit e LSI.

Pjesëmarrja në Tiranë, por dhe gjithë vendin është e jashtëzakonshme dhe tregon rritjen e LSI dhe përgatitjen për zgjedhjet e 25 prillit.


“LSI njësia 2 voton bindshëm fitoren e 25 Prillit.
Emocionuese kjo pjesëmarrje e jashtëzakonshme e anëtarëve LSI për të zgjedhur ekipin e ri drejtues . Vetëm fuqia e votës do sjelli ndryshimin për vendin tonë.


Shqipëriashtëpiajuaj”,- shkruan Erisa Xhixho në një postim në Facebook.


1


Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas