ShowBizz

Ermal Fejzullahu blen makinë luksoze, ja çmimi i saj marramendës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:47 - 11/09/19 |
mapo.al

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka bërë ngahera një jetë luksoze dhe blerja e tij më e fundit na e rikonfirmon statusin e tij ekonomik.


Me anë të një postimi në “Instagram”, Fejzullahu ka treguar se tanimë është i zoti i një automjeti të markës “Range Rover Sport (20017), që nuk kushton më pak se 66 mijë dollarë.


Duket se këngëtari kosovar është tepër i dhënë pas makinave, pasi edhe konçensionari ku ka blerë “Range Rover”in i ka kushtuar një postim dhe e ka cilësuar si klient të nderuar.

Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas