Aktualitet

Ermal Mamaqi publikon bisedën me Elvana Gjatën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:35 - 21/06/20 |
mapo.al

Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi, prej vitesh ruajnë një miqësi shumë të ngushtë dhe shpesh herë e quajnë njëri-tjetrin motër e vëlla.


Së fundmi në një video që Ermali ka publikuar me Joelin dhe një qen, Elvana e ka “bullizuar” aktorin duke i dërguar një mesazh në “Instagram”.


Sa i mirë o Zot! Joeli si Ami, qeni si ty!”


Ermali ka publikuar bisedën e tyre dhe krahas saj shkruan: “SKANDAL!!! ZBULOHET BISEDA…Ja pra miq… Ja bullizmi i @elvanagjataaaa në mesazhet private.”


E gjithë biseda ka qenë me shaka duke shkaktuar të qeshura tek ndjekësit.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas